Usługi

Manicure

Manicure jest dla kobiety czymś więcej niż klasycznym malowaniem paznokci. Manicure to sztuka pielęgnacji i stylizacji paznokci. Robiąc regularnie na zawsze pozbędziesz się problemu nieestetycznych dłoni. Na idealnie przygotowanej płytce paznokcia możesz położyć ulubiony kolor lakieru. polega na tradycyjnym zabiegu polegającym na skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek.

Manicure Japoński

Manicure japoński (znany i stosowany przez Japonki od czterystu lat) sprawia, że paznokcie ładnie błyszczą i są perfekcyjnie odżywione. Znajduje się w nich przede wszystkim pochodząca z Morza Japońskiego krzemionka, pyłek pszczeli, keratyna oraz witaminy A+E. To metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Warto pamiętać, że bezpośrednio po wykonaniu manikiuru japońskiego nie powinno się malować paznokci lakierem lub wykonywać manikiuru hybrydowego, ponieważ płytka jest wtedy jeszcze zbyt mocno natłuszczona.

Manicure Hybrydowy

Słabe, miękkie paznokcie nie dają Ci spokoju? Manicure hybrydowy na bazie utwardzającejraz na zawsze zdejmie Ci z głowy ten problem! Nareszcie można nosić długie paznokcie, które odrastają mocniejsze i nie rozdwajają się! Bazą podczas zabiegu kształtujemy idealnej krzywej C, nawet przy wklęsłej płytce. Paznokcie hybrydowe są obecnie jedną z najpopularniejszych metod zdobienia i pielęgnacji paznokci. Dlaczego? Swoją popularność manicure hybrydowy zawdzięcza głównie trwałości. Dobrze wykonane paznokcie hybrydowe trzymają się nawet kilka tygodni. Taki manicure daje gwarancję, że paznokcie pozostaną w dobrym stanie przez długi okres czasu.

Manicure Żelowy

Paznokcie żelowe sprawdzają się doskonale jeśli chcemy przedłżyć sobie paznokcie. Dzięki tej metodzie możemy zupełnie odmienić dłoń! Metoda ta umożliwia korektę paznokci rosnących do góry/ obgryzionych / szponowatych/ szerokich. Paznokcie przedłużamy na formie lub na tipsie, co daje nam duży wachlarz możliwości. Możecie być pewne, że zadbamy o prawidłową i wytrzymałą budowę paznokci przedłużonych.