O nas

Moja pasja do paznokci zaczęła się już od młodzieńczych lat, a od 2016 rozpoczęłam swoją przygodę jako profesjonalna stylistka paznokci, co zostało poprzedzone serią szkoleń. Już teraz mogę z całą pewnością powiedzieć, że wybrałam właściwą ścieżkę. Potwierdza to fakt, że satysfakcja malująca się na twarzy klienta po zobaczeniu efektu końcowego, jest moim największym motywatorem. Motywatorem, który z czasem przerodził się w cel: profesjonalne wykonywanie paznokci w przytulnej i komfortowej atmosferze. A ten cel, został również hasłem przewodnim naszego salonu. Piszę naszego, bo od końca 2019 nasz zespół wzbogacił się o dodatkowe osoby.

Mój upór i determinacja w dążeniu do realizacji celów, zaowocował początkiem 2019 roku w trzy istotne wydarzenia w mojej karierze: otwarcie Kalisi Magda Nowak, ukończenie państwowych szkoleń pedagogicznych oraz dołączenie do grupy szkoleniowców stylizacji paznokci.

Podczas ciągłego rozwijania się i doskonalenia spowodowanego nieodpartym apetytem „bycia lepszą niż wczoraj”, w 2018 roku trafiłam pod skrzydła wielokrotnej mistrzyni świata w stylizacji paznokci. To wtedy też, moje wyobrażenie na temat szkoleń, zostało przekalibrowane. Nie wypadając z tego pozytywnego rytmu, już jako szkoleniowiec, sama ciągle ćwiczę i uczę się więcej, bo wierzę, że zawsze jest miejsce na rozwój i że nie da się robić czegoś za dobrze. W związku z powyższym, oprócz szkoleń związanych z technikami wykonywania paznokci, w 2021 ukończyłam również pełne certyfikowane szkolenia podologiczne jak również uzyskałam dyplom technika sterylizacji, które umożliwiają mi wdrożenie się w Świat Dbania o Paznokcie, jeszcze głębiej.

Tym samym, gorąco zapraszam do szkoleń ze mną – dajcie się zarazić pasją i wejdźcie w ten świat razem ze mną, wyciągając z tego możliwie jak najwięcej. Jako że sama nie lubię deklaracji bez pokrycia, zapraszam do zapoznania się z moimi opiniami – znajdź mnie na Facebook’u, Instagramie lub Booksy i zobacz naszą pracę oraz to, jak oceniają ją klientki oraz kursantki.